Jsme správná parta. Vaši kamarádi bez hranic Fešák Píno & FRIENDS. Zažijte s námi svět plný smíchu, tance, zábavy, ale také poučení, které baví nejen děti, ale i rodiče. S naší unikátní show jsme projeli nespočetně měst a městeček po celé České republice i Slovensku a s radostí a nadšením zavítáme i k vám. Vystupujeme na akcích, jako jsou městské a obecní slavnosti, poutě, posvícení, dny dětí, ale také na akcích pro mateřské a základní školy.

fešák Píno
Je usměvavý a dobře naladěný přítel všech malých i velkých dětí. Skotačí od rána do večera. Miluje smích a zábavu. Je nejšťastnější, když může fešáky a fešandy potěšit svými písničkami, přivézt jim radost, smích, ale i poučení. Představitel Fešáka Pína je český herec a bavič Josef Bača.

Bóňa
Nerozlučná kamarádka Fešáka Pína je roztančená Bóňa BON Bóňa, jejíž nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby. Miluje bonbóny všech příchutí a velikostí, kterých má pro své dětské kamarády vždycky dostatek. Její představitelka je známá herečka a tanečnice Petra Mošovská.

fofrmen
Díky Fofrmenovi se z party stává jedinečné trio, které vás nenechá v klidu. Fofrmen je superhrdina. Neuvěřitelně rychlý a hbitý. Díky své masce umí být neviditelný a jeho FOFR limča z něj dělá nepřemožitelného. V kostýmu Fofrmena exceluje herec Tomáš Kubát.