Bc. Lukáš Dulavský

Jedinečná show nejen pro děti. Nic lepšího jsme v České republice a na Slovensku neviděli. Mají originální humor, dokonalé písničky a výbornou komunikaci s diváky. Rozdají bambilión dárků a kvalitativně převyšují všechny dětské umělce na území Čech a Slovenska.

Bc. Lukáš Dulavský
Jihlava

Hana Rambousková

Fešáka, Bóňu a Fofrmena jsme viděli už několikrát. Nikdy nezklamou a nezkazí žádnou legraci. Hned po vystoupení jsme si koupili CD Fešáka Pína, protože jeho písničky jsou hodně chytlavé. Písničky si děti pouští každý den a už i my s manželem je skoro taky umíme. 🙂 Zase rádi dorazíme na jejich vystoupení.

Hana Rambousková
Hodonín

Ing. František Málkovský

Je vidět, že vystupování celou partu Fešák Píno & FRIENDS baví. Jsou to profesionálové ve svém oboru. Nešetří úsměvem, srší z nich skvělá nálada a pobaví všechny. Byli bonbónkem naší akce. Po skočené show se s radostí se všemi vyfotili a podepsali se jim.

Ing. František Málkovský
Umělecká agentura Fox2Pro s.r.o.

Lenka Jankovská

Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé. Při vystoupení Fešáka Pína, Bóni BON Bóni a superhrdiny Fofrmena jsme se bavili. Jak děti, tak i dospělci. Do jejich programu ze zapojili všichni. Umí to, umí a už se těšíme na další spolupráci.

Za pořadatele Lenka Jankovská
Františkovy Lázně

Vlastimil Hrubý

Děkujeme za vystoupení skvělých Fešák Píno & FRIENDS. Na našich městských slavnostech byli nejlepším programem. Všechny přítomné děti se rozdováděly a roztančily na jejich úžasné písničky. Rozdali spousty dárků a radosti. Ještě jednou moc děkujeme. A zase příště.

Pořadatel Vlastimil Hrubý
Pardubice

Alice Malá

Fešák a jeho hvězdná parta jsou borci! Písnička Správná parta, Bambilión, ale další mi zní v uších ještě dneska. Naše děti si při vystoupení vysoutěžily krásné dárky a celý pořad nás bavil.

Alice Malá
Česká Třebová
slider
Fešák Píno a jeho kamarádi baví děti bez přestání už deset let

Fešák Píno a jeho parta kamarádů jsou v dětském světě známá firma. Český bavič a herec Josef Bača jezdí se svou unikátní show po celé republice. Na vystoupeních ho doprovází jeho věrná kamarádka česká divadelní a filmová herečka Petra Mošovská, představitelka role Bóni BON Bóni a také nový člen party, Fofrman! Josefa Baču alias Fešáka Pína […]